Jak to funguje

Vše je velmi jednoduché

TentoBazar.cz je místo kde můžete nejen nakupovat a prodávat zboží nebo nabízet služby, ale také navazovat přátelství a združovat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy. Registraci můžete provést během vkládání inzerátu a vše tedy proběhne v jednom kroku nebo se můžete zaregistrovat zvlášť.

Registrace

Klikněte na odkaz Registrovat v levém horním rohu. Do formuláře, který se vám zobrazí potom vyplníte několik základních informací. Až budete mít formulář vyplněný klikněte na tlačítko "Vytvořit nový účet".

Ověření

Po vytvoření nového účtu vám přijde ověřovací e-mail s odkazem na jednorázové použití. Na odkaz klikněte a ověření bude hotovo. Můžete také zadat nové heslo, které potom budete používat pro přihlášení.

Inzerce

Každý ověřený uživatel může bez omezení nakupovat a prodávat zboží. Uživatelé také mohou topovat inzeráty, nakupovat kredit nebo využívat interní platební systém či další služby, které TentoBazar.cz nabízí.

Obchodování

Zájemce může navázat kontakt s prodejcem prostřednictvím formuláře, který je k dispozici pod inzerátem. Chcete-li zakoupit nějaké zboží pošlete jednoduše zprávu prodejci. Po odeslání se vám zobrazí potvrzení.

Možnosti platby

Zaplatit za zboží lze několika způsoby, záleží na prodejci jaké formy úhrady akceptuje nebo jak se domluvíte. Doporučujeme využít interní platební systém resp. využití "Platby přes úschovnu" jako bezpečný způsob placení.

Dokončení obchodu

V okamžiku kdy prodejce obdrží peníze nebo garanci, že platba je v úschovně je povinen zboží odeslat nejpozději do 2 pracovních dnů. V případě "Platby přes úschovnu" jsou peníze uvolněny ve prospěch prodávajícího po doručení.